Sony Xperia Z5 lze nyní pořídit za cenu již od 10 370 Kč. Zobrazit nabídky >>

Odstartovaly předobjednávky Sony Xperia X

Sony celosvětově odstartovalo předobjednávky svého nového modelu z nové řady Sony Xperia X. K představení tohoto modelu došlo už v únoru, ale už tehdy Sony avizovalo, že k zahájení prodejů dojde minimálně o několik měsíců později.

Pořiďte si Sony Xperia Z5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 10 370 Kč. Porovnat obchody.

Tak se případní zájemci přeci jen dočkali. Sony mimo tento model Xperia X představila i další dva modely. Model Xperia X má být právě tím středním modelem, který by měl útočit svou ucházející výbavou. To se Sony sice povedlo, ale rozhodně se mu nepovedla cena, která rozhodně nepotěší a vyrovnává se modelů z vyšší třídy. Dostupnost by měla být zajištěna na letošní červen, cena je zatím stanovena na ohromných 15 990,- Kč. Ohromných hlavně z toho pohledu, že právě tento model by měl Sony opět nastartovat prodeje.

Sony Xperia X

Sony Xperia X dostalo 5" displej s Full HD rozlišením. Dále se může pochlubit procesorem Snapdragon 650 (2×1,8 GHz + 4×1,4 GHz) a grafickým akcelerátorem Adreno 510. Nebo třeba 3 GB operační paměti RAM, 32 GB vnitřním úložištěm, u kterého potěší možnost rozšíření o pamětové karty microSDXC. Dále v těle můžeme najít 23 MPx fotoaparát. Akumulátor dostal 2 650 mAh, zatím se neví, jakých hodnot výdrž telefon dosáhne. Bohužel Sony vynechalo možnost bezdrátového dobíjení. Chod tohoto všeho bude zajišťovat operační systém Android 6 Marshmallow.

Zaujal vás Sony Xperia Z5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 10 370 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Odstartovaly předobjednávky Sony Xperia X

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Sony prozradilo, které Xperie se mohou těšit na nový Android 7.0 Nougat -
Sony Mobile se podařilo vymanit ze ztráty a to i přes pokles tržeb -
Sony Mobile se zaměří hlavně na Evropu a východní Asii -
Sony oficiálně představilo novou Xperia XA Ultra -
Sony do roku 2018 plánuje nabízet pouze jedinou řadu -
Zaujal vás Sony Xperia Z5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 10 370 Kč. Zobrazit nabídky >>